Jdi na obsah Jdi na menu

CO TVOŘÍM

Mým dílkem do uvod.jpgmozaiky světa je rozvíjení ženství a přirozených ženských darů ... intuice, vnitřní síly, citlivosti, hlubinné tvořivosti, divokosti, vášně a propojení s cykly a proměnami,... a také rozvíjení vztahů mezi muži a ženami založenými na vzájemné úctě a touze po hloubce a plnosti.

 

Jako žena, která ladí svou cestu a své povolání s partnerstvím, mateřstvím (jsem máma dvou dospělých dětí) i dalšími oblastmi života, se zaměřuji na cestu ženy ke své síle i jedinečným darům a talentům a na jejich rozvíjení v každodenním životě, v rámci všech těch každodenních činností a situací...

 

 

 

 

 

jo_mandala-web-karty-zena-martina-slaba05.png

Knížka Žena a 42 prožitkových mandala karet


provází ženu na cestě k sobě, své síle a přirozenosti, rozvíjí intuici a komunikaci s vnitřním hlasem.
Spolu s mandalami na kartách, texty a otázkami, které míří pod povrch, žena postupně prohlubuje propojení se svým nitrem a nachází odpovědi na to, co je pro ni z hloubky důležité a přirozené, jaké jsou její hluboké touhy, dary a talenty, i na to, jak rozvíjet svoji cestu a ladit ji s partnerstvím, mateřstvím, naplňujícím povoláním, péčí o teplo domova a s tím, co k jejímu životu patří,… a také pro co se v každém okamžiku ROZHODNOUT, co z mnoha možností si zvolit.
Jsem autorkou mandal i textu. Komplet vznikal 10 let.  

 

 

 

 

 

Mandala Cesta srdce

 

 

  

Omalovánky pro vnitřní dítě Žasnoucíma očima


jsou pozváním do světa radosti, hravosti a fantazie. Zvou k pohledu na svět okolo sebe žasnoucíma dětskýma očima a ke znovuobjevování toho, že krása, zázraky a prostor pro zkoumání je všude kolem, i v tom zdánlivě obyčejném a samozřejmém.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mandaly

Mandala Cesta srdce
Od mala ráda pozoruji symetrie a proměňující se tvary přírody. Ráda kreslím, maluji a skládám mandaly.

 

Při tvoření mandal mě fascinuje ten neviditelný bod uprostřed, ze kterého vše vyvěrá, přijetí řádu a pravidelnosti a zároveň i zachycení živosti, proměn a hravosti. Mandaly za mnou přicházejí samy:) Nejčastěji a nejradši kreslím mandaly na ženská témata, hravé mandaly pro radost a pohlazení a mandaly na oslavu přírodních cyklů a života.

 

 

 

 

 

 

 

 

Setkávání


Setkat se spolu můžeme na festivalech a veletrzích, při prožitkových přednáškách, seminářích a při autorských setkáních. Při setkávání mě zajímá propojení hloubky s prostorem pro radost, jemnost, lehkost a hravost a také vzájemné zrcadlení, tvoření a vývoj.