Jdi na obsah Jdi na menu

Cykla a proměny v životě ženy

Cykly a proměny v životě ženycykly-a-promeny-pic02.jpg

Celodenní prožitkový seminář

11. 8. 2019

Od 10 do 18 hodin

 

Propojení s přírodou a jejími cykly v ženě probouzí její přirozenost a hlubinnou tvořivost, přináší sílu, radost ze života a odvahu rozvíjet svůj jedinečný potenciál.

 

Ať už jde o střídání ročních období, cyklus Luny, menstruační cyklus, střídání dne a noci i další cykly, všechny mají své fáze.

 

Období nových začátků a růstu, fázi plnosti a hojnosti, čas zanořování se a třídění i období klidu, odpočinku a načerpání sil pro nový začátek. S těmito proměnami jsme byly my ženy odedávna propojené, cítily je ve svých tělech a proměňovaly se spolu s nimi.

 

V současné rychlé době však často jedeme na plný výkon a téměř si nedovolíme zastavit, v klidu spočinout a naslouchat svému nitru. Po nějaké době se však můžeme cítit unavené a bez radosti, a jen mechanicky zvládat vše kolem sebe. Hlubší propojení s cykly a se sebou samými nám chybí.

 

Jak se však v dnešní době s cykly znovu více propojit? Jak jim porozumět? A jak je využívat ve svém každodenním životě?

 

V průběhu semináře se dozvíte

  • o cyklech a jejich fázích
  • jak jednotlivé fáze využít pro rozvíjení svého potenciálu
  • o vhodném načasování svých činností a souladu s cykly
  • jak dát cyklům místo ve svém životě a co to přináší v jednotlivých oblastech života
  • praktické rady a tipy pro každý den

 

V PROŽITKOVÉ části procítíme a prožijeme základní fáze cyklů. V jemnosti a hravosti půjdeme do hloubky ke své ženské esenci a k  prožitku propojení s přírodou. Podíváme se na to, s jakými pocity do jednotlivých fází vstupujeme, jaké dary a možnosti každé období přináší, jak se jim otevřít a jak je (každá po svém) prožívat. Budeme se rozpomínat na to, co bylo kdysi pro nás ženy přirozené.

 

Tím, že proměnám energie v přírodě i v nás samých porozumíme, můžeme je využívat v každodenním osobním i pracovním životě a propojit se hlouběji se sebou, svou přirozeností a svým jedinečným potenciálem. Můžeme zažít úlevu i pocit naplnění a budeme-li chtít, tak jemným způsobem proměňovat svůj život.

 

Vedle prožitků a informací si ze semináře odnesete také mandalu Cykly a proměny a další dvě s Vámi rezonující mandaly spolu s doprovodnými texty. Prožitek ze semináře tak ještě dále můžete prohlubovat a rozšiřovat v klidu domova.

 

Přijďte v pohodlném oblečení.
 

 

Prožitkový seminář je pro max 9 žen.

 

Cena: 1750 kč (v ceně je zahrnuta mandala Cykly a proměny a další dvě mandaly)

 

Od 10 do 18 hodin s přestávkou na oběd.

Kde: Studio Hortenzie, Opletalova 55, Praha 1