Jdi na obsah Jdi na menu

KONZULTACE

OSOBNÍ KONZULTACE

 

"Každá žena je jedinečná, s jinými touhami, dary a talenty. Žena sama v hloubi duše ví… jen se na chvíli zastavit, zklidnit a dovolit si svému vnitřnímu hlasu naslouchat.."


Při osobním setkání vytvářím prostor, ve kterém se žena může ponořit hlouběji do sebe, prohloubit propojení se svým vnitřním hlasem a procítit svou sílu, vnitřní krásu a jedinečnost. Při konzultaci pracujeme také s mandala kartami souboru Žena, v případě potřeby i s konstelačními náhledy, sny a jemnými rituály.

 

Je to však vždy žena sama, která v sobě nachází odpovědi. Já pouze nabízím jiný úhel pohledu, začlenění do systému, provázanost a souvislosti, kladu otázky..jo_listky_rosa_200.jpg

 

Osobní konzultace probíhá v laskavé a přátelské atmosféře v Praze.

 

Pro další informace a objednání konzultace pište na mandaly@martizena.cz nebo volejte na +420 732 924 329.

 

 

OSOBNÍ TVOŘIVÁ DÍLNA "PROBOUZENÍ KREATIVITY"  s mandalami (i pro malé skupiny)

 

Tvořivost je ženskou přirozeností. V ženském těle vzniká nový život, žena může tvořit nejrůznější projekty a má dar vytvářet láskyplnou atmosféru, která hřeje, otevírá a hladí. Tvořivost je přístup k životu a týká se všech jeho oblastí, i těch každodenních a zdánlivě všedních.

 

Ať už tvoříte ráda anebo máte pocit, že vaše kreativita neplyne tak, jak byste si představovala, přijměte pozvání do osobní na míru vyladěné tvořivé dílny. Jemným způsobem se dotýkáme vašeho tvořivého potenciálu a zvědomujeme ho. Jemně se dotýkýme i témat, která ho brzdí. Spolu s mandalami v různých podobách, za použití různých technik, materiálů, tvarů a barev, se ponoříte do síly své hlubinné tvořivosti.

 

Pro další informace a objednání pište na mandaly@martizena.cz nebo volejte na +420 732 924 329.