Jdi na obsah Jdi na menu

OSOBNÍ MANDALY

OSOBNÍ MANDALY

 

 

Chtěli byste mít svoji osobní mandalu? Mandalu nakreslenou jako osobní originální dárek pro někoho Vám blízkého? Mandalu do bytu, kanceláře nebo jiného prostoru? Mandalu na určité téma nebo pro podporu určité oblasti života?

 

Tyto mandaly kreslím/maluji ve dvou základních velikostech:

 

Mandala o průměru 30 cm na akvarelové čtvrtce 42 cm x 42 cm, akvarelové pastelky

 

 

Cena 4 900 kč. Každou mandalu kreslím s láskou a zaměřením na detail a zároveň na vyladění detailů do celku. Mandalu dodávám bez pasparty a bez rámu, aby si ji každý mohl plně vyladit s barevností a vybavením interiéru.

 

 

Příklady osobních mandal:

 

web-os-3.jpg

 

 

Mandala pro další kočkomilku (ve skutečnosti je podklad mandaly bílý)

 

 

web-os-1.jpg

 

 

Tak mandala vznikala:

 

 

web-osobni-mandala.jpg

 

 

 

 

Mandalu Léčivé doteky vody jsem nakreslila pro Michaelu Olivii Cusanovou a její hluboký tvůrčí koncept pohybu těla a mysli Léčivé doteky vody. Mandala byla dále zpracována na logo programu.

 

 

web-lecive-doteky.jpg

 

 

Podrobněji o programu tady

 

 

Mandala na plátně 50 cm x 50 cm, malba akrylovými barvami.

 

Cena 8 900 kč. Každou mandalu kreslím s láskou, něhou i vášní, pečlivě, detailně propracovávám a zároveň detaily vylaďuji do celku.

 

Je možné domluvit i jiný rozměr obrazu.

 

V případě zájmu o osobní mandalu mě, prosím, kontaktujte mailem na  mandaly@martizena.cz nebo telefonicky na čísle  +420 732 924 329. Ráda Vám podám podrobnější  informace o podmínkách a mých aktuálních časových možnostech pro nakreslení mandaly.

 

Mandaly vznikají intuitivně, pocitově, tak trošku ve svém vlastním rytmu. Ve výjimečném případě by se mohlo stát, že mandalu nakreslit nepůjde, že mě to do kreslení „nepustí“.