Jdi na obsah Jdi na menu

NOVINKY

rozkvetla-leto-zmensena.jpg20. května  v 11:30 (neděle) ALLFEST Litoměřice, Repre salonek

 

Prožitová přednáška ŽENA: intuice, vnitřní hlas. Jak ladit cestu k sobě s gejzíry každodenních činností? A jak jednotlivé oblasti svého života?

 

 

O každodenním ladění cesty k sobě se svým povoláním, partnerstvím, mateřstvím a dalšími oblastmi života a o tom, když takové vylaďování trvá 5, 10, 25 a více let...

 

Zaměříme se na vnitřní hlas a intuici jako průvodce na cestě ženy k sobě a ke své přirozenosti a na každodenní vylaďování této cesty s povoláním, partnerstvím (když partnerství trvá rok, 5 let, 10 let, 20 let i déle), s mateřstvím (kdy každá fáze přináší nové výzvy, od početí, přes těhotenství, porod, od miminka přes adolescenta až po období, kdy dospělého člověka vyprovázíme do života a z dálky mu fandíme), s gejzíry činností nutných pro zajištění chodu a hřejivosti domácnosti (péče o harmonizaci prostoru, stravu,..) i s dalšími oblastmi života.

 

Součástí bude i sdílení mého příběhu, kdy jsem se před 28 lety rozhodla vydat se za voláním svého srdce (jakkoli nerozumné se to tehdy při pohledu zvenčí zdálo být) a také praktické tipy a sdílení toho, co mi na cestě připadalo a připadá důležité.

 

Přednáška je pro ženy i vnitřní ženy odvážných mužů

 

Těším se na setkání

 

Tématem letošního Allfestu je Naplněný osobní a pracovní život.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.března 2018  (sobota) od 11:25 hod v sále 3

 

Přednáška ŽENA jemná cesta (mandaly jako průvodce na cestě ženy k sobě, své intuici, síle a přirozenosti, pro každodenní ladění)

 

Na Festivalu Evolution, který se koná 23.-25.3.2018 na Výstavišti Holešovice v Praze

 

Těším se na setkání <3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pf-2018-web.jpgLeden 2018

Příjemně probarvený, radostný a naplňující rok 2018!