Jdi na obsah Jdi na menu

KALENDÁŘ MANDALY 2022

Nástěnný kalendář

 

MANDALY 2022 Harmonie roku

 

 

v6.jpg

 

 

 

Kalendář je cyklem dvanácti ručně skládaných mandal pro radost, pohlazení, inspiraci a harmonii v roce 2022.

 

Kalendář Harmonie roku je oslavou proměn v průběhu roku, oslavou střídání ročních období a potenciálu jednotlivých měsíců, se kterým se tak můžeme hlouběji propojit a použít jej každý pro svou jedinečnou cestu.

 

 

Kalendář Harmonie roku 2022 pro

 

- jemnou a laskavou harmonizaci mandalami

- jemné a laskavé propojení s cyklem roku

- hravost a inspiraci

- radost a pohlazení

 

 

Kalendář koupit

 

 

 

kalendar-web-1.jpg

 

 

Kalendář prohlédnout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Propojení se Zemí, přírodou a jejími cykly v nás probouzí přirozenost a hlubinnou tvořivost. Přináší sílu, radost ze života a odvahu vydat se svou cestou.

 

Mandala je kruh, nositel esence a symetrický obrazec, který se odvíjí ze svého středu. Mandaly nás jemně harmonizují. Propojují nás s tím, co je větší než my, co nás přesahuje a zároveň se s nimi dostáváme blíže ke svému středu, ke svému zdroji, vnitřní síle a odvaze rozvíjet svou tvořivost.

 

Mandaly do kalendáře jsem skládala ráda, dílek za dílkem, vrstvu za vrstvou, podobně jako v životě, kdy se obrazec života utváří z jednotlivých každodenních drobných kroků a krůčků a rozhodnutí. Taky hned nevidíme celý obrazec, ale on přesto vzniká ..

 

Kalendář jsme vymazlili, jak jen to šlo :-) Vytištěný je na papíru vysoké gramáže, spirálka je v barvě bílé a velký díl na výsledku má i grafička Terezka, která obrázky složených mandal citlivě zpracovala.

 

Věříme, že pro Vás bude kalendář laskavým a příjemným společníkem po celý příští rok a přinese Vám radost, pohlazení, hravost a inspiraci.

 

Mandaly kalendáře si můžete také zarámovat a užívat si je déle než jeden rok.

 

Příjemný prožitek Vám přejeme <3

 

 

 

martina-a-kalendar-2.jpg

 

 

Kalendář koupit

 

V našem eshopu

 

V knihkupectví Hledající

 

 

U Džoudyho