Jdi na obsah Jdi na menu

ŽENA: intuice, vnitřní hlas a každodenní ladění

Žena: intuice, vnitřní hlas a každodenní ladění 23.7.hortenzie-prispevek.jpg

 

Prožitková přednáška & seminář

 

23. července 2019

18 – 21 hodin

 

Jak ladit cestu k sobě, své síle, přirozenosti a jedinečnému potenciálu se spoustou každodenních činností? A jak jednotlivé oblasti svého života?

 

 

Možná to taky znáte. Spousty každodenních činností, nevíte, kam dřív skočit a říkáte si: „Jak vyladit vše, co k mému životu patří? A jak v tom kolotoči naslouchat svému vnitřnímu hlasu a intuici? A proč vlastně svému vnitřnímu hlasu, intuici a moudrosti celého těla naslouchat? Nestačí snad to, co říká hlava?

 

Po čem vlastně v hloubi duše toužím? Co je mojí cestou? A jak ji ladit se spoustou každodenních činností? Jak se svým povoláním, partnerstvím, mateřstvím, péčí o teplo domova i dalšími oblastmi života? Co z mnoha možností si vybrat, čemu dát přednost a co nechat být? Jak moji cestu ovlivňuje společnost a média, a jak vzorce a otisky převzaté z původní rodiny?“

 

Každá žena je jiná, jedinečná. Má jedinečné dary, talenty, touhy a sny, jiné poslání a dar vytvořit jedinečný dílek do mozaiky světa. Mnohdy se však v tého úžasné době plné možností, lákadel, vlivu médií, reklamy a společenských "měla bys" ztrácíme samy sobě.

 

Propojení se svým nitrem, intuicí a moudrostí celého těla se tak vedle hlavy a všech rozumných důvodů stává důležitým vodítkem na cestě k sobě i při každodenním rozhodování.

 

V prožitkové části večera se spolu s mandala kartami kompletu Žena jemně ponoříme do svého nitra a podíváme se jaké oblasti života a témata právě teď uprostřed léta volají každou z nás po pozornosti.

 

Mandala kartu, která vaše aktuální téma zobrazuje i text k této kartě si můžete vzít s sebou domů a prožitek z přednášky ještě dále prohlubovat a rozšiřovat.

 

Prožitková přednáška a seminář s osobním příběhem a praktickými tipy pro propojení se svou intuicí a vnitřním hlasem při každodenním rozhodování a ladění.

 

Pro max 12 žen.

 

Cena: 550 kč (v ceně je jedna mandala s doprovodným textem)

 

Kde: Studio Hortenzie, Opletalova 55, Praha 1