Jdi na obsah Jdi na menu

SEMINÁŘE

AUTORSKÁ SETKÁNÍ, PŘEDNÁŠKY A PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE

 

 

AUTORSKÁ SETKÁNÍweb-prednaska.jpg

 

Setkání nad knížkou ŽENA s mandala kartami, která ženu jemně provází na cestě k sobě, do svého nitra, k jedinečným darům a talentům, vnitřní kráse, síle, hlubinné tvořivosti a přirozenosti a rozvíjí intuici a komunikaci s vnitřním hlasem.

 

Autorské setkání má i prožitkovou část. Součástí je i sdílení mého příběhu a příběhu knihy Žena a mandala karet, které vznikaly 10 let.

 

 


 

 

 

 

 

PROŽITKOVÉ PŘEDNÁŠKY


O ženství v dnešní době plné přepestrých možností, o rozvíjení jedinečného potenciálu každé ženy a přirozených ženských darů, o propojení s cykly a proměnami, naslouchání svému vnitřnímu hlasu a moudrosti svého těla, o volbě a rozhodnutí, o ladění jednotlivých oblastí života a všeho co k ženě patří, o dávných zraněních, převzatých vzorcích a rodinných a společenských „měla bys“ i o odvaze vydat se za hlasem svého srdce.. A taky o všem, co s tím souvisí…

 

Témata přednášek se stále vyvíjejí, v současné době se zaměřuji na tato:

 

Žena jemná cesta

Vnitřní hlas a intuice v gejzírech každodenních činností

Mandaly a jejich použití v každodenním životě

 

 

 

 

PROŽITKOVÉ SEMINÁŘE

 

seminare-web.jpg

... při hře s mandalami se jemně dotýkáme tajemství stvoření i hlubin svého nitra...  toho, co se nedá pochopit hlavou, jen procítit a prožít...

 

Spolu s mandalami se vydáme na cestu k sobě, do svého nitra, ke své přirozenosti a hlubinné tvořivosti. Na začátku našeho setkání se spolu s mandalami karetního souboru Žena podíváme hlouběji na to, co se v každé z nás zrovna děje, na to, co naši pozornost právě volá.

 

Potom, co se spojíme hlouběji samy se sebou, se svou ženskou esencí, necháme ji prožívat a intuitivně tvořit na mnoho způsobů, vybírat a užívat si barvy, materiály i tvary. Cestou se můžeme setkat také s těmi částmi sebe samých, které si zatím neuvědomujeme, mohou se vynořit i dávná zranění a citlivá témata.

 

V současné době nabízím tyto prožitkové semináře:

 

 

Mandaly jako průvodce na cestě ženy ke své intuici, síle a přirozenosti

Cykly a proměny v životě ženy (prožitkový seminář s mandalami)

Tvořivá dílna "Probouzení kreativity" (prožitkový seminář s mandalami)

 

Seminář mohu připravit také ve variantě pro ženy ve firemním prostředí.
V případě zájmu je možné zahrnout do ceny semináře i knížku Žena s mandala kartami za zvýhodněnou cenu.