Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Jdi na obsah Jdi na menu

TERMÍNY

PŘIPRAVUJI WORKSHOPY A SETKÁVÁNÍ NA JARO 2024 

 

Od 3. 10. do 29. 11. 2023vystava-2023-a.jpg

"MANDALA jemné doteky duše"

 

Prodejní výstava mandal a obrazů

v galerii U Džoudyho, Jugoslávská 7, Praha 2

 

 

 

Láká Vás otevřít se prožitku a nahlédnout spolu s pestrobarevnými mandalami v čase podzimního zanořování hlouběji do svého nitra? Nechat se jimi oslovit a jemňounce prozářit? Pohladit svou duši?

 

Těšit se můžete na nové mandaly na  téma naděje, vnitřní záře, odvaha, něha, jemnost, láska, dovolit si rozkvést po svém a další a další témata..

 

 

Na vernisáži jsme svernisaz-1.jpge sešli 4. října večer. Příjemný večer obohatila svým taiji vystoupením Martina Slabá jr.  a do prostoru plného kruhových symetrických obrazů vnesla kruhy a spirály v pohybu.

 

 

 

vernisaz-3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vernisaz-2.jpg

Mandaly si můžete prohlédnout i koupit od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin, v sobotu od 10 do 15 hodin.

 

Vstup je volný.

 

 

Po celou dobu výstavy je pro Vás v prodejně připravena i celá škála mandal na samolepkách, magnetkách a připínacích plackách. Najdete je na spodní pokladně (u vstupu do galerie).

Oblíbené mandala karty Žena jsou k prohlédnutí i ke koupi na horní pokladně (při vstupu do prodejny).

 

 

pred-slunovratem.jpg

Na nové video Před Slunovratem: kam míří šíp Střelce? se můžete podívat na internetovém vysílání CESTY K SOBĚ  (publikováno 27. 11. 2023).

 

Video o cestě ke Slunovratu, rozzáření vnitřního ohně v té největší tmě i vnitřním Střelci a cíli, na který míří svým šípem...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sledujte instagram a facebook nebo se rovnou přihlašte k odběru novinek (vpravo nahoře; nebojte, spamovat vás nebudu, sama to nemám ráda), abyste se o všech vypsaných seminářích, prožikových přednáškách, výstavách i dalších novinkách z mé tvořivé dílny dozvěděli hezky včas.

 

 

Zajímá vás, co se v poslední době dělo?  Do OCHUTNÁVKY NOVINEK  vstoupíte tudy

 

 

palava-seminar-1a.jpg