Jdi na obsah Jdi na menu

TERMÍNY

V současné době se naplno věnuji vydání web-prednaska.jpg

knihy Žena s mandala kartami v angličtině.

 

 

 

 

 

 

 

 

Z akcí, které už letos proběhly:

 

20. května 2018 ALLFEST Litoměřice

 

 

Prožitová přednáška

 

ŽENA intuice, vnitřní hlas (Jak ladit cestu k sobě s gejzíry každodenních činností? A jak jednotlivé oblasti svého života?)

 

O každodenním ladění cesty k sobě se svým povoláním, partnerstvím, mateřstvím a dalšími oblastmi života a o tom, když takové vylaďování trvá 5, 10, 25 a více let...

 

Zaměříme se na vnitřní hlas a intuici jako průvodce na cestě ženy k sobě a ke své přirozenosti a na každodenní vylaďování této cesty s povoláním, partnerstvím (když partnerství trvá rok, 5 let, 10 let, 20 let i déle), s mateřstvím (kdy každá fáze přináší nové výzvy, od početí, přes těhotenství, porod, od miminka až po období, kdy dospělého člověka vyprovázíme do života a z dálky mu fandíme), s gejzíry činností nutných pro zajištění chodu a hřejivosti domácnosti (péče o harmonizaci prostoru, stravu,..) i s dalšími oblastmi života.

 

Součástí bude i sdílení mého příběhu, kdy jsem se před 28 lety rozhodla vydat se za voláním svého srdce (jakkoli nerozumné se to tehdy při pohledu zvenčí zdálo být) a také praktické tipy a sdílení toho, co mi na cestě připadalo a připadá důležité.

Přednáška je pro ženy i vnitřní ženy odvážných mužů

Těším se na setkání <3

KDY A KDE: v neděli 20. 5. v 11:30 v Repre Salonku

 

 

24. března 2018 FESTIVAL EVOLUTION v Praze na Výstavišti Holešovice

 

 

Prožitková přednáška

 

Žena jemná cesta

Mandaly jako průvodce na cestě ženy k sobě, své intuici, síle a přirozenosti, pro každodenní ladění

KDY A KDE: 11:25 hod v sobotu 24.3. v sále 3

Těším se na setkání  <3